ΣΤΙΒΟΣ

Την Κυριακή 26/3 η αγωνιστική ομάδα στίβου του Α.Σ.Ο.Χ. ΦΟΙΒΟΣ συμμετείχε στους 32ους Αγώνες Δρόμου "Μπλόκο Καλογρέζας 2017" στο Δημοτικό Στάδιο Ν.Ιωνίας. 
Συγχαρητήρια σε όλα τα παιδιά για τη συμμετοχή τους και στις νικήτριες Ηλιάνα Κουκούτση (1η στα 1.500 μ.), Γεωργία Τζιαγαδούρα και Ναταλία Κατσιάνου (2η και 3η αντίστοιχα στα 1.500 μ. στην κατηγορία τους).
Για φωτογραφίες πατήστε ΕΔΩ


ΠΡΟΠΟΝΗΣΕΙΣ ΤΕΝΝΙΣ

Ενημερώνουμε τους αθλητές του τέννις ότι οι προπονήσεις θα γίνουν μέχρι και τη Μεγάλη Τετάρτη (12/4/2017) και θα ξαναρχίσουν την Τετάρτη μετά το Πάσχα (19/4/2017).

Δηλώσεις συμμετοχής για την αναπλήρωση του Σαββάτου 1/4/2017  εδώ:
ΔΗΛΩΣΗ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗΣ

ΕΣΩΤΕΡΙΚΟΣ ΚΑΝΟΝΙΣΜΟΣ

Τα μέλη της Γενικής Συνέλευσης του Α.Σ.Ο.Χ. ΦΟΙΒΟΣ κατά την ετήσια συνεδρίαση της στις 19/3/2017 ψήφισαν και ενέκριναν Εσωτερικό Κανονισμό του Α.Σ.Ο.Χ. ΦΟΙΒΟΣ, ο οποίος αφορά στη λειτουργία των τμημάτων του σωματείου, καθορίζει ευθύνες, αρμοδιότητες, καθήκοντα όλων των προσώπων που εμπλέκονται καθ' οιονδήποτε τρόπο με το σωματείο (Δ.Σ., μελών, αθλητών, προπονητών). 
ΕΣΩΤΕΡΙΚΟΣ ΚΑΝΟΝΙΣΜΟΣ ΑΣΟΧ ΦΟΙΒΟΣ 












KIDS TENIS MARATHON: ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ

ΣΑΒΒΑΤΟ 18/03/2017 πρωϊ



9:20

GROUP 3 ΚΙΤΡΙΝΗ ΜΠΑΛΑ
11:00

GROUP 4 ΚΙΤΡΙΝΗ ΜΠΑΛΑ
1
ΑΡΒΑΝΙΤΗ ΚΟΡΑΛΙΑ
1
ΓΕΩΡΓΟΥΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
2
ΑΛΙΠΤΑΝΤΗ ΓΕΩΡΓΙΑ
2
ΑΝΑΓΝΩΣΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
3
ΓΚΡΟΠΑ ΔΑΝΑΗ
3
ΚΟΒΙΟΣ ΝΙΚΟΣ
4
ΦΡΑΓΚΟΥΛΗ ΙΩΑΝΝΑ
4
ΚΑΡΑΜΠΑΣΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
     5
ΒΛΑΧΟΥ ΕΛΙΝΑ


9:20

GROUP 2 ΚΙΤΡΙΝΗ ΜΠΑΛΑ
11:00

GROUP 1 ΠΟΡΤΟΚΑΛΙ ΜΠΑΛΑ
1
ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΔΗΣ ΠΕΤΡΟΣ
1
ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΗ
2
ΠΑΠΠΑΣ ΜΙΛΤΟΣ
2
ΓΕΩΡΓΟΥΣΗ ΜΑΡΙΝΑ
3
ΔΑΛΛΑΣ ΝΙΚΟΣ
3
ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΛΑΤΩΝΑΣ
4
ΠΑΠΑΤΑΤΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΣ
4
ΚΕΧΡΗΣ ΜΑΝΟΣ
5
ΠΑΠΠΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ




10:15

GROUP 4 ΠΟΡΤΟΚΑΛΙ ΜΠΑΛΑ
11:45

GROUP 2 ΠΡΑΣΙΝΗ ΜΠΑΛΑ
1
ΛΟΥΚΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ
1
ΚΑΜΑΡΗΣ ΑΛΕΞΗΣ
2
ΣΥΜΕΩΝΙΔΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ
2
ΜΠΕΣΙΛΑ ΛΗΔΑ
3
ΜΥΛΩΝΑ ΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ
3
ΓΕΩΡΓΟΥΣΗ ΜΑΡΙΝA
4
ΔΑΝΔΟΥΡΑ ΝΑΤΑΛΙΑ
4
ΚΙΟΚΠΑΣΟΓΛΟΥ ΧΡΥΣΑ
    5
ΚΟΥΜΕΝΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
5
ΑΝΘΟΠΟΥΛΟΥ ΤΑΤΙΑΝΑ
6
ΘΕΟΧΑΡΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ
10:15

GROUP 2 ΠΟΡΤΟΚΑΛΙ ΜΠΑΛΑ
1
ΣΕΙΤΗ ΝΑΣΤΑΖΙΑ
2
ΤΣΙΑΜΗ ΜΑΡΙΓΙΑ
3
ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝA
4
ΚΕΦΑΛΑ ΝΕΦΕΛΗ
5
ΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ

ΣΑΒΒΑΤΟ 18/03/2017 απόγευμα

16:30

GROUP 3 ΠΟΡΤΟΚΑΛΙ ΜΠΑΛΑ
1
ΤΣΟΥΣΗ ΧΡΥΣΑ
2
ΛΟΥΚΑ ΚΥΡΙΑΚΗ
3
ΜΑΡΓΩΝΗΣ ΗΛΙΑΣ
4
ΦΡΑΓΓΟΥΛΗ ΕΥΓΕΝΙΑ
5
ΚΕΧΡΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
16:30

GROUP 1 ΚΙΤΡΙΝΗ ΜΠΑΛΑ
1
ΜΠΕΣΙΛΑ ΑΝΝΑ
2
ΛΕΙΒΑΔΙΤΗ ΕΛΕΝΑ
3
ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ
4
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΓΔΑΛΙΝΗ
17:20

GROUP 1 ΠΡΑΣΙΝΗ ΜΠΑΛΑ
1
ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ


3
ΚΑΠΑΤΣΟΥΛΙΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΗΣ
4
ΜΑΡΓΩΝΗ ΣΙΛΙΑ
5
ΒΑΛΗ ΙΩΑΝΝΑ
17:20

ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΑ ΚΙΤΡΙΝΗ ΜΠΑΛΑ

ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΑ ΠΟΡΤΟΚΑΛΙ ΜΠΑΛΑ

ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΑ ΠΡΑΣΙΝΗ ΜΠΑΛΑ
18:10

ΗΜΙΤΕΛΙΚΑ ΚΙΤΡΙΝΗ ΜΠΑΛΑ

ΗΜΙΤΕΛΙΚΑ ΠΟΡΤΟΚΑΛΙ ΜΠΑΛΑ

ΗΜΙΤΕΛΙΚΑ ΠΡΑΣΙΝΗ ΜΠΑΛΑ



























ΚΥΡΙΑΚΗ ΑΠΟΓΕΥΜΑ 19/03/2017



ΚΥΡΙΑΚΗ 16:30
16:30

ΤΕΛΙΚΟΣ ΚΙΤΡΙΝΗ ΜΠΑΛΑ


ΤΕΛΙΚΟΣ ΠΟΡΤΟΚΑΛΙ ΜΠΑΛΑ


ΤΕΛΙΚΟΣ ΠΡΑΣΙΝΗ ΜΠΑΛΑ
18:00

ΚΟΚΚΙΝΟ ΕΠΙΠΕΔΟ*







* τα παιδιά του κόκκινου επιπέδου θα παίξουν μετά τους τελικούς των παιδιών κίτρινης, πορτοκαλί και πράσινης μπάλας