ΜΠΑΣΚΕΤ

Οι προπονήσεις μπάσκετ του παιδικού ΜΙΝΙ θα γίνονται κάθε Τετάρτη (5.00΄-6.00΄μ.μ.) και Κυριακή (9.00΄-10.00΄ π.μ.) στο κλειστό γυμναστήριο Α.Σ.Ο.Χ. ΦΟΙΒΟΣ.

Φωτογραφίες της πρώτης μέρας προπόνησης της φετινής χρονιάς του παιδικού μας τμήματος:




















tennis news

Η Θ΄ Ένωση Σωματείων Αντισφαίρισης της Ε.Φ.Ο.Α, διοργανώνει το 3ο Ενωσιακό πρωτάθλημα Ε3 2016, την Παρασκευή 16/9 έως την Κυριακή 18/9, στον Αθλητικό Όμιλο Αντισφαίρισης Χαϊδαρίου. Το ΑΣΟΧ ΦΟΙΒΟΣ θα λάβει μέρος με τους αθλητές του αγωνιστικού μας τμήματος Ορέστη Κεφαλά και Θάνο Τράχο.
Ευχόμαστε στα παιδιά μας καλή επιτυχία!!!






ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΕΝΙΣ 2016-2017

Ενημερώνουμε τους εγγεγραμμένους αθλητές μας ότι οι προπονήσεις των τμημάτων τένις του Α.Σ.Ο.Χ. ΦΟΙΒΟΣ ξεκινούν την Πέμπτη 15 Σεπτεμβρίου.
Παρακάτω αναφέρονται τα τμήματα και το πρόγραμμα, όπως έχουν διαμορφωθεί μέχρι στιγμής.
Θα υπάρξουν συμπληρώσεις και ενδεχομένως και διορθώσεις που θα αναρτηθούν μέχρι την Πέμπτη το μεσημέρι. Για το λόγο αυτό παρακαλούνται οι αθλητές μας να ενημερώνονται από την ιστοσελίδα για οποιεσδήποτε αλλαγές.


ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ: Λούσιο Ολιβέρι:

ΔΕΥ-ΤΕΤ (4.00-5.30)
ΓΕΩΡΓΟΥΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
ΖΟΥΜΠΟΥΛΑΚΗ ΜΕΛΙΝΑ
ΚΥΡΙΑΦΙΝΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ


ΔΕΥ-ΤΕΤ (5.30-7.00)
ΤΡΑΧΟΣ ΘΑΝΟΣ
ΚΥΡΙΑΦΙΝΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
ΚΕΦΑΛΑΣ ΟΡΕΣΤΗΣ
ΛΕΙΒΑΔΙΤΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ


ΔΕΥ-ΠΑΡ 7-8
ΑΝΤΩΝΙΟΥ
ΖΑΒΡΑΚΙΔΗΣ
ΧΑΣΙΑΛΗΣ



ΔΕΥ-ΤΕΤ 9-10
ΚΟΣΜΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ
ΜΠΑΖΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Π.
ΜΑΡΜΑΡΑΣ ΜΗΝΑΣ
ΜΑΡΜΑΡΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ

ΔΕΥ-ΠΑΡ 8.00-9.00
ΚΟΛΛΙΑΣ ΣΟΦΟΚΛΗΣ
ΤΣΑΛΟΓΛΟΥ ΜΙΧΑΛΗΣ
ΛΙΑΡΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΑΚΗΣ
ΖΟΥΜΠΟΥΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ
ΚΡΟΚΙΔΑΣ ΝΙΚΟΛΑΣ
ΔΕΣΙΠΡΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
ΣΤΕΦΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
ΤΖΑΛΑΚΩΣΤΑΣ ΡΙΖΟΣ

ΤΡΙ-ΠΕΜ 6.00-7.00
ΣΠΑΝΟΥ ΣΟΦΙΑ
ΛΕΙΒΑΔΙΤΗ ΕΛΕΝΑ
ΦΑΚΑΡΟΥ ΙΩΑΝΝΑ
ΣΤΑΦΙΟΝΙΔΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
ΓΚΡΟΠΑ ΔΑΝΑΗ
ΜΑΡΑΖΟΠΟΥΛΟΥ ΜΥΡΤΩ

ΤΡΙ-ΠΕΜ 7.00-8.00
ΠΑΠΠΑΣ ΜΙΛΤΟΣ
ΖΟΥΜΠΟΥΛΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
ΚΥΡΙΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
ΚΥΡΙΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
ΒΑΡΟΤΣΗΣ
ΚΟΥΜΠΟΥΡΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ
ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΔΗΣ ΠΕΤΡΟΣ
ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ

ΤΡΙ-ΠΕΜ 8.00-9.00
ΣΕΦΕΡΛΗ ΑΛΕΚΑ
ΠΡΟΒΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ
ΤΣΩΧΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ
ΔΙΑΜΑΝΤΗ ΜΑΡΙΛΕΝΑ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΝΤΟΡΑ
ΧΩΡΙΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΒΟΥΛΑ
ΜΟΡΤΙΕΡ ΥΒΟΝ
ΤΖΑΝΗ ΣΟΦΙΑ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΡΙΑ: Σοφία Καλαβρία

ΤΕΤ-ΠΑΡ 8.00-9.00
ΚΑΣΙΔΙΑΡΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ
ΧΑΜΗΛΟΘΩΡΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Γ.
ΑΡΑΠΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΓ.


ΤΕΤ-ΠΑΡ 5-6
ΠΟΥΝΕΝΤΗΣ 
ΜΠΙΣΤΑΡΑΚΗ
ΜΠΙΣΤΑΡΑΚΗΣ
ΣΕΚΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
ΑΓΓΕΛΙΝΑ ΜΑΙΡΑ
ΚΑΡΑΜΕΡΟΥ ΑΝΝΑ


ΤΕΤ-ΠΑΡ 6-7
ΝΙΚΑ ΔΗΜΗΤΡΑ
ΝΙΚΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ
ΜΑΡΙΓΙΑ


ΤΕΤ-ΠΑΡ 7-8 (8)
ΤΖΑΛΑΚΩΣΤΑ ΕΥΑ
ΣΠΑΝΟΥ ΚΑΤΙΑ
ΜΕΓΚΟΥΛΗ ΧΡΥΣΑ
ΤΣΟΛΑΚΗΣ ΤΖΩΡΤΖΗΣ
ΒΑΣΣΑΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ


ΤΕΤ-ΠΑΡ 8-9 (6)
ΚΑΣΙΔΙΑΡΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ
ΧΑΜΗΛΟΘΩΡΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Γ.
ΑΡΑΠΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΓ.


ΤΕΤ-ΠΑΡ 9-10
ΚΑΡΑΒΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΚΑΛΤΣΩΝΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ Θ.
ΣΕΦΕΡΛΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
ΜΙΤΡΟΛΑΡΙ ΜΑΝΩΛΗΣ
ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ
ΣΟΥΛΙΩΤΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ


ΠΡΟΠΟΝΗΤΡΙΑ: Ηλιάνα Σκουλαξίνου:


ΤΡΙ-ΠΕΜ 5-6 (8)
ΤΖΩΡΑ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ
ΠΕΤΤΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
ΚΟΥΣΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
ΑΛΕΞΑΚΗ ΚΩΝ/ΝΑ
ΑΛΕΞΑΚΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ ΑΡΗΣ



ΤΡΙ-ΠΕΜ 6.00-7.00
ΑΝΘΟΠΟΥΛΟΥ ΤΑΤΙΑΝΑ
ΚΑΡΑΜΠΑΣΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
ΚΑΠΑΤΣΟΥΛΙΑΣ ΑΝΑΣΤ.
ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΙΑΣΟΝΑΣ
ΠΑΠΑΤΑΤΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΣ
ΜΑΡΓΩΝΗ ΣΙΛΙΑ
ΒΑΛΗ ΙΩΑΝΝΑ
ΚΟΥΣΙΔΗ ΕΛΕΝΗ


ΤΡΙ-ΠΕΜ 7-8 (6)
ΜΟΣΧΟΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ
ΑΘΑΝΑΣΕΑ ΕΛ.
ΠΑΡΑΓΙΟΥΤΣΙΚΟΥ ΑΝΑΣΤ.
ΚΡΗΤΙΚΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ
ΖΩΦΑΚΗ ΜΑΛΒΙΝΑ

ΤΡΙ-ΠΕΜ 7.00-8.00
ΜΟΣΧΟΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ
ΑΘΑΝΑΣΕΑ ΕΛ.
ΠΑΡΑΓΙΟΥΤΣΙΚΟΥ ΑΝΑΣΤ.
ΖΩΦΑΚΗ ΜΑΛΒΙΝΑ
YUKSEL NIHAN

ΤΡΙ-ΠΕΜ 8.00-9.00
ΦΛΩΚΑΤΟΥΛΑ Β.
ΚΑΛΥΚΑ ΜΑΡΙΑ
ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΟΣ
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗ ΛΙΝΑ
ΤΖΩΡΑΣ ΣΠΥΡΟΣ
ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ


ΤΡΙ-ΠΕΜ 9-10 (6)
ΤΥΛΙΓΑΔΑΣ ΧΑΡΗΣ
ΑΓΓΕΛΙΚΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΣΤΑΣ
ΖΥΓΟΜΗΤΡΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
ΜΑΝΙΟΥΔΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
ΣΦΗΚΑΣ ΑΡΗΣ

ΤΡΙ-ΠΕΜ 9.00-10.00
ΤΥΛΙΓΑΔΑΣ ΧΑΡΗΣ
ΑΓΓΕΛΙΚΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΣΤΑΣ
ΖΥΓΟΜΗΤΡΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
ΜΑΝΙΟΥΔΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΡΙΑ: Κέλλυ Χασιώτη:


ΔΕΥ-ΤΕΤ 5-6 (8)
ΣΩΤΗΡΙΟΥ ΠΕΡΣΕΑΣ
ΚΟΥΚΟΥΤΣΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
ΜΠΑΛΑΤΣΟΥΡΑ ΑΡΤΕΜΗΣ
ΣΙΑΓΚΑ ΡΑΝΙΑ
LLOYD REBEKKA
ΚΑΡΑΜΕΡΟΥ ΑΝΝΑ
ΚΕΦΑΛΑ ΝΕΦΕΛΗ

ΔΕΥ-ΤΕΤ 6-7 (6)
ΚΟΛΛΙΑ ΕΥΓΕΝΙΑ
ΠΑΠΠΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
ΛΙΑΚΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ
ΜΙΚΡΟΣ ΣΩΤΗΡΗΣ
ΜΑΡΙΓΙΑ
ΑΓΓΕΛΙΝΑ ΣΟΝΙΑ

ΔΕΥ-ΤΕΤ  7.00-8.00
ΦΡΙΓΓΗ ΣΑΒΙΝΑ
ΝΤΑΜΠΟΥ ΜΑΧΗ
ΚΟΥΛΟΥΡΗ ΕΙΡΗΝΗ
ΚΟΥΛΟΥΡΗ ΜΑΡΙΑ
ΔΗΜΗΤΡΕΛΛΟΥ ΕΛΕΝΗ
ΤΣΑΟΥΣΗ ΜΑΡΙΑ

ΤΡΙ-ΠΕΜ 7.00-8.00
ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΝΩΛΗΣ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΗ
ΠΑΠΑΤΑΤΣΗΣ ΜΙΧΑΗΛ


ΔΕΥ-ΤΕΤ 8.00-9.00
ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ
ΣΑΒΒΙΔΗ ΝΕΝΑ
ΣΑΒΒΙΔΗ ΠΕΛΑΓΙΑ
ΧΕΙΛΕΤΣΑΡΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ
ΤΑΧΑ ΜΑΡΙΝΑ
ΚΑΡΙΝΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ


ΔΕΥ-ΤΕΤ 9-10 (6)
ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΕΥΔΟΚΙΑ
ΚΑΛΥΒΙΑΝΑΚΗ ΔΗΜΗΤΡΑ
ΠΑΠΠΑ ΜΑΡΙΑ
ΒΑΝΝΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ
ΡΑΠΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
ΚΟΥΛΟΥΡΙΩΤΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ


ΤΡΙ-ΠΕΜ 5-6 (8)
ΜΑΡΜΑΡΑ ΓΕΩΡΓΙΑ
ΒΟΥΡΤΖΗΣ ΧΑΡΗΣ
ΜΑΝΤΗΛΑΡΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ
ΠΕΤΤΑ ΕΛΕΝΑ
ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝ.

ΤΡΙ-ΠΕΜ 6.00-7.00
ΑΝΘΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ
ΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΥ ΓΙΩΤΑ
ΚΟΣΜΙΔΗ ΚΛΕΑΝΘΗ
ΚΟΣΜΙΔΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ
ΜΑΡΓΩΝΗΣ ΗΛΙΑΣ
ΠΑΓΩΝΑ ΣΟΦΙΝΑ

ΤΡΙ-ΠΕΜ 8.00-9.00
ΚΑΠΠΗ ΧΡΥΣΑ
ΜΕΝΤΙΚΑΡΗ ΜΑΡΙΑ
ΚΟΛΟΚΟΥΡΗ ΑΝΤΑ
ΜΑΝΤΑΜΑΔΙΩΤΗΣ Ε.
ΜΠΑΛΑΤΣΟΥΡΑΣ Δ.
ΡΑΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ

ΤΡΙ-ΠΕΜ 9.00-10.00
ΠΟΘΗΤΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
ΚΑΡΥΑΜΠΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
ΚΑΠΠΑ ΜΑΡΙΑ
ΒΟΥΡΛΙΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
ΜΑΛΛΗ ΙΩΑΝΝΑ
ΡΑΠΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ